Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Luchtdesinfectie apparatuur
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 42510000 Warmtewisselaars, luchtbehandelings- en koeluitrusting en filtertoestellen
II.1.4.
Korte beschrijving
Stichting Prohles heeft behoefte aan het eenmalig geleverd krijgen van 150 stuks luchtdesinfectie apparaten. Deze apparaten hebben tot doel om de lucht in de klaslokalen te zuiveren door middel van het elimineren van bacteriën en het deactiveren van virussen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 42510000 Warmtewisselaars, luchtbehandelings- en koeluitrusting en filtertoestellen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten.