2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Afvalverwerking - Kind & Onderwijs Rotterdam
Beschrijving: Kind en Onderwijs Rotterdam wil de Afvalverwerking aanbesteden voor 29 scholen. Op de scholen wordt momenteel het restafval gescheiden van het papier en karton. De Aanbestedende dienst wil deze werkwijze behouden. De omvang van de opdracht bedraagt €100.000 per jaar. De bedragen, diensten, artikelen en aantallen die worden vermeld in de Offerteaanvraag en in de Bijlagen zijn indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: KOR-2023-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar met de mogelijkheid tot verlengen van 2 maal 2 jaar. Hierdoor komt de maximale looptijd van de Overeenkomst uit op 6 jaar. De Overeenkomst zal, na eventuele verlenging, uiterlijk eindigen op 9 december 2029.