Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2D CAD-tekenwerk gebouwen en installaties
Referentienummer: 10710
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Door middel van een aanbestedingsprocedure wil de TU Delft een raamovereenkomst sluiten met één (1) dienstverlener voor 2D CAD-tekenwerk voor gebouw gebonden en niet gebouw gebonden installaties, inclusief het werk opnemen en installatietechnische situaties.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Door middel van een aanbestedingsprocedure wil de TU Delft een raamovereenkomst sluiten met één (1)
dienstverlener voor 2D CAD-tekenwerk voor gebouw gebonden en niet gebouw gebonden installaties,
inclusief het werk opnemen en installatietechnische situaties