257038-2023 - ResultaatNederland-Sint-Michielsgestel: Meubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst Meubilair
Referentienummer: Kentalis-RH-ME-2021
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39100000 Meubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
Kentalis wil een raamovereenkomst afsluiten met een leverancier die Kentalis gedurende de looptijd van de overeenkomst kan voorzien van meubilair. Meubilair wordt ingekocht voor de sectoren Kantoor, Onderwijs en Zorg. Kentalis heeft de behoefte om per sector één leverancier te contracteren, waardoor de aanbesteding is uitgezet in drie percelen. Kentalis zet in de aanbesteding in op drie percelen, om op die manier de beste leverancier per perceel te contracteren en daarmee aan te sluiten op de eisen en wensen per sector van Kentalis. Leverancier levert op diverse locaties van Kentalis het meubilair.
Kentalis wenst met één inschrijver per perceel een raamovereenkomst af te sluiten, in het kader waarvan gedurende drie jaar, met een optionele verlenging van maximaal een jaar, meubilair kan worden ingekocht. De beoogde ingangsdatum is 1 mei 2022.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
39130000 Kantoormeubilair
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Kentalis wil een raamovereenkomst afsluiten met een leverancier die Kentalis gedurende de looptijd van de overeenkomst kan voorzien van kantoormeubilair. Kentalis zet in de aanbesteding in op drie percelen, waarvan dit perceel: kantoormeubilair, om op die manier de beste leverancier per perceel te contracteren en daarmee aan te sluiten op de eisen en wensen per sector van Kentalis. Leverancier levert op diverse locaties van Kentalis het kantoormeubilair.
Kentalis wenst met één inschrijver een raamovereenkomst af te sluiten, in het kader waarvan gedurende drie jaar, met een optionele verlenging van maximaal een jaar, kantoormeubilair kan worden ingekocht. De beoogde ingangsdatum is 1 mei 2022.
Schoolmeubiliar
Perceel nr.: 2
39160000 Schoolmeubilair
Kentalis wil een raamovereenkomst afsluiten met een leverancier die Kentalis gedurende de looptijd van de overeenkomst kan voorzien van schoolmeubilair. Kentalis zet in de aanbesteding in op drie percelen, waarvan dit perceel: schoolmeubilair, om op die manier de beste leverancier per perceel te contracteren en daarmee aan te sluiten op de eisen en wensen per sector van Kentalis. Leverancier levert op diverse locaties van Kentalis het schoolmeubilair.
Kentalis wenst met één inschrijver een raamovereenkomst af te sluiten, in het kader waarvan gedurende drie jaar, met een optionele verlenging van maximaal een jaar, schoolmeubilair kan worden ingekocht. De beoogde ingangsdatum is 1 mei 2022.
Zorgmeubilair
Perceel nr.: 3
Kentalis wil een raamovereenkomst afsluiten met een leverancier die Kentalis gedurende de looptijd van de overeenkomst kan voorzien van zorgmeubilair. Kentalis zet in de aanbesteding in op drie percelen, waarvan dit perceel: zorgmeubilair, om op die manier de beste leverancier per perceel te contracteren en daarmee aan te sluiten op de eisen en wensen per sector van Kentalis. Leverancier levert op diverse locaties van Kentalis het zorgmeubilair.
Kentalis wenst met één inschrijver een raamovereenkomst af te sluiten, in het kader waarvan gedurende drie jaar, met een optionele verlenging van maximaal een jaar, zorgmeubilair kan worden ingekocht. De beoogde ingangsdatum is 1 mei 2022.