257040-2025 - Resultaat
Nederland – Kunstgras – Renovatie kunstgras hockeyveld MHC
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie kunstgras hockeyveld MHC
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Opruimwerkzaamheden; b. Grondwerkzaamheden; c. Aanbrengen drainage; d. Herstel verhardingen; e. Aanbrengen kunstgrasmat, met sporttechnische laag; f. Aanbrengen sporttechnische inrichtingselementen; g. Herstel hekwerken en ballenvangers. Zie bestek.
Interne identificatiecode: I240800008 / 2025-Ede-01a
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39293300 Kunstgras
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument en bestek. Zie bestek.
Interne identificatiecode: 1