257553-2024 - Resultaat
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaakdienstverlening Omrop Fryslan
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening Omrop Fryslan
Beschrijving: Uitvoering schoonmaakdienstverlening hoofdkantoor te Leeuwarden. Circa 67.000 euro per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschrijving: Dagelijkse schoonmaakdienstverlening Raming van de huidige kosten is circa 67.000 euro per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Opties:
Beschrijving van de opties: Overheidsopdracht