257632-2025 - Mededinging
Nederland – Motorvoertuigen – Aanschaf bedrijfsauto’s en combi-kolkenzuiger
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf bedrijfsauto’s en combi-kolkenzuiger
Beschrijving: De scope van de overeenkomst betreft de aanschaf en het onderhoud van tien (10) voertuigen ten behoeve van de gemeentewerf van de gemeente Overbetuwe, die ingezet worden ten behoeve van het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Dit betreft in hoofdzaak bedrijfswagens met verschillende afmetingen, lengtes en carrosserievarianten en één combi- kolken zuiger. De opdracht is opgedeeld in acht (8) percelen. € 2.500.000,00
Interne identificatiecode: 2025-022069
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De scope van de overeenkomst betreft de aanschaf en het onderhoud van tien (10) voertuigen ten behoeve van de gemeentewerf van de gemeente Overbetuwe, die ingezet worden ten behoeve van het beheer en onderhoud van de openbare ruimte. Dit betreft in hoofdzaak bedrijfswagens met verschillende afmetingen, lengtes en carrosserievarianten en één combi- kolken zuiger. De opdracht is opgedeeld in acht (8) percelen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Drie (3) lichte vrachtwagens met kippende laadbak en kraan, incl. gladheidsbestrijding
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van drie (3) lichte vrachtwagens met kippende laadbak en kraan, incl. gladheidsbestrijding.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Twee (2) bestelwagens met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van twee (2) bestelwagens met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Één (1) grote gesloten bestelwagen
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van één (1) grote gesloten bestelwagen.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Één (1) Bestelwagen (Smalspoor) met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van één (1) Bestelwagen (Smalspoor) met kippende laadbak, incl. gladheidsbestrijding
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Één (1) lichte vrachtwagen met gereedschapskist, laadbak en kraan
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van één (1) lichte vrachtwagen met gereedschapskist, laadbak en kraan.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Één (1) haakarmvoertuig
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van één haakarmvoertuig.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Één (1) kraan- haakarmvoertuig
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van één (1) kraan- haakarmvoertuig.
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Één (1) Combi- kolkenzuiger
Beschrijving: Dit perceel betreft de levering van één (1) Combi- kolkenzuiger.
Interne identificatiecode: 8