See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NEWSLETTER SERVICE - TERBESCHIKKINGSTELLING VAN EEN MAILINGTOOL IN SaaS VOOR DE FEDERALE INSTELLINGEN
Beschrijving: Deze opdracht betreft het ter beschikking stellen van een SaaS-tool voor de benoemde instellingen, voor: Het creëren, lanceren, beheren en evalueren van een mailingcampagne. Het automatisch en dynamisch beheren van contacten. Het ter beschikking stellen van een landing page om onder andere in te schrijven op een nieuwsbrief. Het abonnement voor de verschillende formules omvat ook de onderhouds- en ondersteuningsdiensten. Deze opdracht is niet opgedeeld in percelen, want de posten 1.1 en 1.2 zijn nauw met elkaar verbonden en de posten 2 en 3 zijn verbonden aan post 1; de opleiding en consultancy moeten betrekking hebben op het specifieke voorwerp van de offerte, op de configuratie.
Interne identificatiecode: BOSA-DGDT-2022/M1151ter-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Deze opdracht betreft het ter beschikking stellen van een SaaS-tool voor de benoemde instellingen, voor:
Interne identificatiecode: 1