25783-2021 - ResultaatNederland-Anna Paulowna: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Publicatie DAS inhuur personeel gegunde opdrachten Q4 2020
Referentienummer: 100619
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender is alleen om de publicatie van gegunde opdrachten van Q4 2020 te kunnen doen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Instellen van een dynamisch aankoopsysteem voor de inhuur van extern personeel.