2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van producten voor handhygiëne (handalcohol, handzeep, handcrème)
Beschrijving: De opdracht heeft als doel een raamovereenkomst te sluiten met één leverancier voor handalcohol, handzeep en handcrème, waarbij de deelopdrachten steeds uitgevoerd worden op afroep via een bestelbon. De termijn van de opdracht is 4 jaar. Het dossier omvat drie verschillende handhygiëne producten. De producten moeten aangeboden worden in voorgevulde flesjes met pomp, die passen in een universele houder met opening van 7cm op 7cm. Voor handalcohol, mogen enkel liquid of half-gel producten aangeboden worden. Tevens wordt er gevraagd een kost aan te geven voor een universele dispenser met opening van 7cm op 7cm. De huidige dispensers in RZT zullen moeten worden vervangen door een universele houder met opening van 7cm op 7cm. AZD zou mogelijks dezelfde houders laten plaatsen in de nieuwbouw, waarvan de opening gepland is in 2025. Voor plaatsen is er ook een aparte post voorzien in de inventaris, waarin de hoeveelheden van RZT terug te vinden zijn. De mogelijke afnames van AZD, voor plaatsing van de universele houders, zijn momenteel nog onder voorbehoud. Uitgebreide productspecificaties worden nader omschreven in hoofdstuk III.Technische Bepalingen. De opdracht wordt toegewezen aan de inschrijver die de economisch meest voordelige offerte indient. De opdracht is een opdracht in het kader van Plexus, waarbij de aanbestedende overheid ook optreedt in naam van andere aanbestedende Plexus ziekenhuizen, zie I.2 Identiteit van de opdrachtgever. De raming van de behoefte is de raming voor alle deelnemende Plexus ziekenhuizen. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheid. De leverancier levert op elk van de aangeduide leverplaatsen. De leveringen voor alle percelen dienen te gebeuren op de volgende leveradressen en binnen de aangegeven uur sloten • Regionaal Ziekenhuis Heilig-Hart Leuven: Centraal Magazijn, Leveringen verdiep -1 Consciencestraat, ingang Leveringen te 3000 Leuven Magazijn open elke werkdag van 8.00u tot 12.00u • Regionaal Ziekenhuis Tienen/apotheek: Centraal Magazijn, Leuvensestraat 81, 3300 Tienen. Maandag tot donderdag van 8u tot 12u en 13u tot 16u. Vrijdag van 8u tot 12u. Weekends en feestdagen gesloten. • Algemeen Ziekenhuis Diest Statiestraat 65 te 3290 Diest Magazijn open van 8u tot 16u Leveringen via Hospital Logistics • Nationaal MS Centrum Vanheylenstraat 16 te 1820 Melsbroek Magazijn open van 8u30 tot 16u30 Weekends en feestdagen gesloten.
Interne identificatiecode: PPP0VM-172/4041/2023.025
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33741300 Handenontsmettingsmiddel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Handhygiëne
Beschrijving: Handhygiëne
Interne identificatiecode: 2023.025
Aanvullende classificatie (cpv): 33741300 Handenontsmettingsmiddel, 33741100 Handenreiniger, 33741000 Handverzorgingsproducten
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Voor het plaatsen van de houders kunnen volgende toegestane opties aangeboden worden: - plaatsing inclusief wegnemen van de huidige houders - plaatsing van houder op een volkernplaatje)