Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Elektrische Fiets-Voetveer Ringvaart
Referentienummer: 2022-390 / 1481
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34512100 Veerboten
II.1.4.
Korte beschrijving
Met deze aanbestedingsprocedure zijn de gemeente Haarlemmermeer en gemeente Aalsmeer (hierna ook aangeduid met ‘aanbestedende dienst’) voornemens één partij te selecteren voor de engineering, productie, oplevering en onderhoud van een elektrische fiets-voetveer over de Ringvaart ter hoogte van Aalsmeer-Rijsenhout. Gemeente Haarlemmermeer is penvoerder van deze aanbestedingsprocedure tot en met directievoering én in de onderhoudsperiode.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34512100 Veerboten, 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen