De Gemeente Arnhem beheert de aanlegvoorzieningen, wegen, openbare verlichting en inrichting van de openbare ruimte op de Rijnkade.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 20 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45233251 Vernieuwen van wegdek, 45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten, 45233253 Wegdekwerkzaamheden voor voetpaden, 45246000 Werkzaamheden voor rivierdebietregeling en hoogwaterbeheersing, 45246200 Oeverbeschermingswerken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De primaire waterkering ter plaatse van de Rijnkade is (kadastraal) eigendom van de Gemeente Arnhem. Na realisatie van de dijkversterking gaat het eigendom over naar het Waterschap Rijn en IJssel. Het beheer van de primaire waterkering als wettelijke taak is een verantwoordelijkheid van het Waterschap. Alle onderhouds- en beheertaken aan die onderdelen van de kade die samenhangen met het waarborgen van de waterveiligheid worden door het Waterschap uitgevoerd. Voor de begrenzing van de primaire waterkering geldt als basis de legger waterkeringen van het Waterschap.