258491-2025 - Mededinging
Nederland – Software voor ERP (Enterprise resource planning) – ERP SYSTEMEN
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ERP SYSTEMEN
Beschrijving: zie leidraad
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48451000 Software voor ERP (Enterprise resource planning)
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ERP Kern
Beschrijving: Perceel 1 ERP Kern (Logistiek-Finance-Inkoop)
Perceel: LOT-0002
Titel: ERP-HR en Payroll
Beschrijving: Perceel 2 ERP HR en Payroll