25858-2025 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Europese aanbesteding standaard IT hardware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding standaard IT hardware
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van standaard IT hardware voor NS. Dit bestaat uit de volgende onderdelen (niet uitputtend): • Mobiele telefoons; • Tablets; • Smartwatches; • Mobiele devices waarmee OV chipkaarten gescand kunnen worden en/of waarmee men kan betalen (mobiele kniptang); • Desktops; • Laptops; • Beeldschermen; • Randapparatuur en accessoires zoals bijvoorbeeld hoesjes, webcams, muizen, toetsenborden, etc; • Hardware specials zoals b.v. braille apparatuur, rackmount apparatuur, netwerkapparatuur, etc; • Levering van OEM software. • Levering inclusief overdracht van de hardware aan de logistieke partner(s) van NS. • Leverancier dient op verzoek van NS de te leveren apparatuur aan te melden in de enrollment omgeving van de producent dan wel in de enrollment omgeving van NS. NS is voornemens 3 partijen te contracteren voor een raamovereenkomst van 4 jaar met 4 optiejaren.
Interne identificatiecode: EA standaard IT hardware
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumentatie
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: - Het leveren van bijbehorende diensten m.b.t. de hardware. Denk hierbij aan (maar niet limitatief): Opslag, Levering, Configuratie, Onderhoud, Markering, Warehousing, Reparatie, Inname, Wipen, duurzaam afvoeren van hardware; - Levering van overige hardware, denk hierbij aan (maar niet limitatief): Bodycamera’s, beveiligingscamera’s, Labelprinters, Barcodescanners en mogelijke overige standaard IT hardware; - Overige dienstverlening die direct te koppelen is aan de te leveren hardware, denk hierbij aan (maar niet limitatief): dataopslag, inrichting van software, configuratie van systemen, plaatsen van hardware etc.