2. Procedure
Procedure
Titel: Rapid Responder Ambulancedienst (RRA) en Officier van Dienst – Geneeskundig (OvD-G) voertuigen
Beschrijving: Leveren van 2 RRA en 3 OvD-G voertuigen 5 voertuigen
Interne identificatiecode: CB20250028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure, gezien het aantal te verwachten inschrijvingen.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114100 Hulpdienstvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34114121 Ambulances, 34221100 Eerstehulpvoertuigen, 50117200 Ombouwen van ambulances
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: RRA en OvD-G
Beschrijving: zie leidraad Levering van 2 RRA + 3 OvD-G voertuigen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34221100 Eerstehulpvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34114121 Ambulances, 34221100 Eerstehulpvoertuigen
Opties:
Beschrijving van de opties: Door onvoorziene omstandigheden zou er gebruikt gemaakt kunnen worden van de herzieningsclausule of een mogelijk meerdere afname.