258860-2020 - MededingingBelgië-Gent: Cytometers
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Leveren, plaatsen en in dienst stellen van Flowcytometers en het onderhoud hierop voor UZ Gent en UGent
Referentienummer: MPMO/ERA/DDW/D34200081
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38434510 Cytometers
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat de aankoop van een flowcytometer voor het Universitair Ziekenhuis Gent en een flowcytometer voor de Universiteit Gent, incl. plaatsen en in dienst stellen van de toestellen en het onderhoud erop.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Flowcytometer UZ Gent
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Flowcytometer UGent
Perceel nr.: 2