258981-2023 - MededingingBelgië-Aalst: Drukkerij- en afleveringsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Groot volume printing voor de Vlaamse Belastingdienst
Referentienummer: Agentschap Vlaamse Belastingsdienst-Bestek 2023_FB_VLABEL_001-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79823000 Drukkerij- en afleveringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor een uitgebreide omschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het bestek.
De opdracht kan kort als volgt worden omschreven:
1. het printen van documenten “groot volume” (zijnde aanslagbiljetten, herinneringen, laatste herinneringen en andere documenten in het kader van de diverse belastingen) en het printen van dagelijkse briefwisseling (dit zijn vnl. interactieve brieven en systeembrieven die in het verleden door de administratie zelf werden geprint) op basis van printbestanden die aangeleverd worden in AFP/Pdf-formaat en die via filetransfer (SFTP) zullen worden overgemaakt;
2. het voorzien van het nodige papier en de nodige briefomslagen;
3. het bedrukken van de briefomslagen nodig voor de verzending van de documenten die bij de drukker worden gedrukt;
4. voorbereiding verzending (het vullen van de briefomslagen met documenten gedrukt bij de opdrachtnemer), en de aflevering van de briefomslagen bij een aanbieder van universele postdiensten;
5. de retourbehandeling (verwerking van niet-afleverbare postzendingen) en meer bepaald het verzamelen en identificeren van de retours (d.i. het koppelen van de retour aan de bestemmeling) en de rapportering hierover aan de opdrachtgever.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79811000 Digitale drukkerijdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor een uitgebreide omschrijving van de opdracht wordt verwezen naar titel 2.2 van het bestek. De opdracht kan kort als volgt worden omschreven:
5. de retourbehandeling (verwerking van niet-afleverbare postzendingen) en meer bepaald het verzamelen en identificeren van de retours (d.i. het koppelen van de retour aan de bestemmeling) en de rapportering hierover aan de opdrachtgever