Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Veegborstels
Referentienummer: 200004
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39224000 Bezems en borstels en andere diverse artikelen
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van de aanbesteding is beperkt tot de levering van de verschillende typen veegborstels ten behoeve van het machinepark van Haags Veegbedrijf (inclusief Haags Werkbedrijf).
Er zijn momenteel ca. 30 veegvoertuigen in gebruik die veegborstels gebruiken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
maximale opdrachtwaarde over 4 jaar €345.000,-