2. Procedure
Procedure
Titel: Witgoed Omruilregeling Haarlemmermeer
Beschrijving: Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer (hierna ook aangeduid met ‘aanbestedende dienst’) voornemens 1 partij te selecteren voor de uitvoering van de energiezuinige koelkasten regeling waarbij inwoners van gemeente Haarlemmermeer die de energietoeslag in 2022 of 2023 hebben ontvangen of een gezamenlijk inkomen van maximaal 130 % van het wettelijk sociaal minimum hebben hun koelkast van 10 jaar of ouder kosteloos kunnen omruilen voor een energiezuinige koelkast. 150 tot 400 stuks
Interne identificatiecode: 2023-448
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39711100 Koelkasten en diepvriezers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het omruilen van Koel /vries combinaties voor bewoners van Haarlemmermeer met energiearmoede. 150-400 koelkasten
Interne identificatiecode: 1