259245-2026 - Mededinging
Nederland – Meubilair – Europese aanbesteding voor de levering en het onderhoud van zo duurzaam en circulair mogelijk kantoormeubilair.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor de levering en het onderhoud van zo duurzaam en circulair mogelijk kantoormeubilair.
Beschrijving: Doelstelling van deze openbare Europese aanbesteding is om in 1 perceel één geschikte leverancier te verkrijgen voor het leveren en onderhouden van zo duurzaam en circulair mogelijk kantoormeubilair. Met kantoormeubilair wordt bedoeld: het standaardmeubilair zoals uitgevraagd in bijlage 10 en op formulier C, het prijzenblad. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De raming van de opdracht bedraagt totaal circa € 500.000,00. Dit is exclusief 21% BTW. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kan er voor maximaal € 200.000,00 exclusief BTW aan bijbestellingen geplaatst worden.
Interne identificatiecode: GSM26MEU
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Doelstelling van deze openbare Europese aanbesteding is om in 1 perceel één geschikte leverancier te verkrijgen voor het leveren en onderhouden van zo duurzaam en circulair mogelijk kantoormeubilair. Met kantoormeubilair wordt bedoeld: het standaardmeubilair zoals uitgevraagd in bijlage 10 en op formulier C, het prijzenblad. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De raming van de opdracht bedraagt totaal circa € 500.000,00. Dit is exclusief 21% BTW. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kan er voor maximaal € 200.000,00 exclusief BTW aan bijbestellingen geplaatst worden. De omvang van levering is gebaseerd op de bulklevering in het eerste kwartaal van 2027. Na-leveringen zijn hier niet in meegenomen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze aanbesteding kan leiden tot één overeenkomst van maximaal 96 maanden. Het doel is om met de Inschrijver met de Beste-PKV in eerste instantie één overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden.