2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst niet-steriele nitril onderzoekshandschoenen
Beschrijving: Raamovereenkomst niet-steriele nitril onderzoekshandschoenen
Interne identificatiecode: 9/12/2023 2:53 PM 3PID95 2023/005
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18424000 Handschoenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 18141000 Werkhandschoenen
Aanvullende classificatie (cpv): 18424000 Handschoenen