259372-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Publieks- en Databasewebsite voor Zorgevaluatie en Gepast Gebruik Ten behoeve van Zorginstituut Nederland
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Publieks- en Databasewebsite voor Zorgevaluatie en Gepast Gebruik Ten behoeve van Zorginstituut Nederland
Beschrijving: ZE&GG wenst zich voor het beheer, ontwikkeling, onderhoud en de implementatieondersteuning van de publiekswebsite en databasewebsite, de volgende situatie: Ontwikkelen; Doorontwikkeling; Hosting; Onderhoud. De opdrachtgever spreekt in dit document over website 1 - Databasewebsite en website 2 - Publiekswebsite. Voor de duidelijkheid wordt voor iedere website apart de gewenste situatie beschreven.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000