259458-2024 - Mededinging
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten – PATRI EN TRUPARK - Uitvoeren algemeen preventief en correctief onderhoud GAZO-site
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: PATRI EN TRUPARK - Uitvoeren algemeen preventief en correctief onderhoud GAZO-site
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het volledige onderhoud van alle installaties (uitgezonderd de HVAC-installaties) in de Gazometerstraat 3-5-7-9 te 3800 Sint-Truiden (Gazo-site) inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen, interventies en pechverhelping om de goede werking te garanderen.
Interne identificatiecode: PPP06A-5769/4225/2024-4424
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: PATRI EN TRUPARK - Uitvoeren algemeen preventief en correctief onderhoud GAZO-site
Interne identificatiecode: 2024-4424