259498-2023 - MededingingNederland-Bussum: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding levering food- en drankproducten en aanverwante dienstverlening
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
Scope
De scope van deze aanbesteding ziet toe op het leveren van food- en drankproducten en aanverwante (optionele) dienstverlening:
● Levering voeding (groot- en kleinverpakkingen) zoals groenten en fruit, brood, vlees, vis, vleeswaar en wild), deegwaren (zoals bijvoorbeeld bladerdeeg), salades, zuivel en kaas, diepvries en DKW producten (droog & kruidenierswaren), disposables en kleine keukenmaterialen (zoals bijvoorbeeld pannen, bakplaten, voedseldozen et cetera).
● Levering dranken (groot- en kleinverpakkingen) zoals water, frisdrank, zuiveldranken, bier, wijnen en dergelijke;
● Levering aanverwante dienstverlening zoals opleidingen en cursussen, menu- en assortimentsbepaling, inspiratiesessies en dergelijke.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Europese aanbesteding Levering food- en drankproducten en aanverwante dienstverlening
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Doel en looptijd
Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van food- en drankproducten en aanverwante dienstverlening gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van vier (4) keer één (1) jaar.
Omvang
Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een jaarlijkse, indicatieve opdrachtwaarde van circa € 425.000,00 exclusief btw.