259957-2025 - Mededinging
België – Reclame- en marketingdiensten – Ontwikkelen en uitvoeren van een communicatiestrategie en een -plan voor ‘Oog voor Lekkers’ - schooljaar 2025-2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwikkelen en uitvoeren van een communicatiestrategie en een -plan voor ‘Oog voor Lekkers’ - schooljaar 2025-2026
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het ontwikkelen en uitvoeren van een communicatiestrategie, die tot een concreet communicatieplan wordt uitgewerkt, met als doel het project ‘Oog voor Lekkers’ te promoten bij de verschillende doelgroepen.
Interne identificatiecode: 2025_1002_LV_AOO_Markt
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72415000 Verlenen van host-diensten voor websites
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025_1002_LV_AOO_Markt - 1
Interne identificatiecode: 1