2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf verkeersborden – materialen
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.