260210-2026 - Resultaat
Nederland – Papieren producten voor sanitair gebruik – Sanitaire voorzieningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van sanitaire voorzieningen aan de gemeente Deventer voor (Oekraïense) opvanglocaties. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Drie (3) maal twaalf (12) maanden