260248-2025 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van terreinen – Intensief gazonmaaien - Gemeente Leeuwarden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Intensief gazonmaaien - Gemeente Leeuwarden
Beschrijving: Europese openbare aanbesteding ''Intensief gazonmaaien'' ten behoeve van Gemeente Leeuwarden
Interne identificatiecode: T112886
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding ''Intensief gazonmaaien" ten behoeve van de gemeente Leeuwarden. Dit betreft het intensief maaien van gazons in de woonwijken Zuiderburen, Zuidlanden en op termijn Middelsee.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000