2. Procedure
Procedure
Titel: Antwerpen-Amca-Schoonmaakcontract niv+6 Amcagebouw voor 4 jaar
Beschrijving: Antwerpen - Amca - Schoonmaakcontract niv+6 Amcagebouw voor 4 jaar
Interne identificatiecode: RGDB-VRN-2024-11.1338-160
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RGDB-VRN-2024-11.1338-160 - 1
Interne identificatiecode: 1