Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Opties:
Beschrijving van de opties: Tweemaal één (1) jaar verlenging
Plaats van uitvoering
Land: Nederland