Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31682510 Noodstroomsystemen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde