2. Procedure
Procedure
Titel: Gebied Randstad Noord - Engineering Schiphol- en Velsertunnel
Beschrijving: Opdracht betreft onder andere de engineering ten behoeve van: 1. Het vervangen van verlichtingsarmaturen 2. Wijzigen van de bekabeling en schakeling van de verlichting 3. Het vervangen van 33 kleine pompen in de Schipholspoortunnel 4. Het vervangen van 9 hoofdpompen in de Velsertunnel 5. Het aansluiten op PSI (OBI) van de pompinstallaties 6. Het aanpassen van PSI (OBI) mbt de verlichting Zie aanbestedingsdossier.
Interne identificatiecode: L-005476
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen opties.