261044-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectleider Jeugdhulp Regio Rijnmond - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleider Jeugdhulp Regio Rijnmond - cluster BCO
Beschrijving: Waar ben jij van? Je houdt overzicht in een breed veld van diverse stakeholders en aarzelt niet om de pen op te pakken. Je combineert strategisch denken met flexibiliteit, altijd bewust van het feit dat situaties onverwacht kunnen veranderen. Je speelt hierop in zonder het einddoel uit het oog te verliezen. Jouw inzet is gericht op het optimaal benutten van de schaarse middelen die beschikbaar zijn, met als doel kwetsbare jongeren te ondersteunen en te helpen. Door jouw toewijding en aanpassingsvermogen weet je steeds weer de juiste balans te vinden tussen strategie en uitvoering, waardoor je een waardevolle bijdrage levert aan het welzijn van deze jongeren.
Interne identificatiecode: 0007749
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000