261090-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
9-L-33415-22: Leveren van Audiovisuele middelen
Referentienummer: 9-L-33415-22
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht met kenmerk 9-L-33415-22 gaat over het op afroep en naar behoefte van de Gemeente, leveren (en installeren) van nieuwe Audiovisuele middelen (hierna te noemen AV middelen), het op afroep huren van diverse middelen en het leveren van onderhoud en support op de bestaande (en nieuwe) AV middelen binnen de diverse kantoor-, uitvoerings- en buitenlocaties van de gemeente Rotterdam.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur, 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting, 51600000 Installatie van computers en kantooruitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De gemeente Rotterdam wil het leveren, installeren en onderhouden van alle AV-Middelen bij één leverancier (partner) beleggen. Deze biedt naast het leveren, installeren en ondersteunen, ook hoogwaardig advies over welke AV-Middelen aangeschaft dienen te worden. Het advies betreft o.a. het vervangen van bestaande middelen of advies om (tijdelijk) nieuw in te richten ruimtes te voorzien van AV-Middelen.