261257-2024 - Resultaat
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor het aankopen van supermarktartikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aankopen van supermarktartikelen
Beschrijving: KOBA vzw wenst een contract af te sluiten voor het aankopen van supermarktartikelen waarbij de klemtoon ligt op de aankoop van voedingsmiddelen, koude dranken en zuivelproducten. Naast deze artikelen mag er ook een catalogus aangeboden worden met andere artikelen zoals speelgoed, schoolmateriaal, huishoudelijke artikelen enz.
Interne identificatiecode: A-KOBA0-2024-002bis
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: A-KOBA0-2024-002bis - 1
Beschrijving: Aankopen in de winkel met een klantenkaart
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: A-KOBA0-2024-002bis - 2
Beschrijving: Aankopen via bestellingen op een online platform waarbij de artikelen geleverd worden door de opdrachtnemer op de school zelf
Interne identificatiecode: 2