2. Procedure
Procedure
Titel: Enterprise Asset Management (inclusief Asset Performance Management) / Field Service Management
Beschrijving: Deze Opdracht zal gerealiseerd worden door middel van een niet-openbare aanbestedingsprocedure met onderhandeling. Middels deze procedure beoogt de Aanbestedende dienst te komen tot twee of drie Overeenkomsten met twee of drie Opdrachtnemer(s). Eén (1) Overeenkomst met een leverancier voor dienstverlening op het gebied van implementatie-, adoptie en beheer (optioneel) en één (1) of maximaal twee (2) Overeenkomst(en) met leverancier(s) voor het leveren van software, licenties en hosting. Van de beoogde implementatiepartner wordt verwacht dat die in Combinatie optreedt als penvoerder, adviespartner richting Opdrachtgever en eerste aanspreekpunt in de Aanbestedingsprocedure van en naar de leverancier(s) van de softwareoplossing(en). Dat wil zeggen dat de implementatiepartner de best passende softwareoplossing(en) bij de scope, eisen én strategische doelstellingen van Opdrachtgever selecteert. De softwareleverancier(s) wordt gevraagd proactief ondersteuning te bieden aan de implementatiepartner gedurende de Aanbestedingsprocedure. De volledige Opdracht zal worden gegund aan de Inschrijver met de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Interne identificatiecode: T80469
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Aanbestedingsprocedure heeft als algemeen doel het sluiten van twee of drie Overeenkomsten met twee of drie Opdrachtnemer(s). Eén (1) Overeenkomst met een leverancier voor dienstverlening op het gebied van implementatie-, adoptie en beheer (optioneel) en één (1) of maximaal twee (2) Overeenkomst(en) met leverancier(s) voor het leveren van software, licenties en hosting.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72263000 Software-implementatiediensten, 72265000 Softwareconfiguratiediensten, 72266000 Advies over software, 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000