262096-2026 - Resultaat
Nederland – Audiovisuele materialen – Audiovisuele middelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele middelen
Beschrijving: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van Audiovisuele middelen (inclusief dienstverlening) ten behoeve van gemeente Groningen. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt €3.350.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De maximale waarde van de opdracht bedraagt €5.900.000,- exclusief btw. De geschatte waarde van perceel 1 bedraagt €2.900.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 1 heeft een maximale waarde van €5.000.000,- exclusief btw. De geschatte waarde van perceel 2 bedraagt €450.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 2 heeft een maximale waarde van €900.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2025-93
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van Audiovisuele middelen inclusief bijbehorende dienstverlening ten behoeve van gemeente Groningen. Perceel 1 betreft de levering van AV-middelen inclusief correctief- en preventief onderhoud. Perceel 2 betreft de levering van Narrowcasting (hardware en software).
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
Aanvullende classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting, 50342000 Reparatie en onderhoud van audio-uitrusting, 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering van AV-middelen inclusief correctief- en preventief onderhoud
Beschrijving: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van AV-middelen inclusief correctief- en preventief onderhoud. De geschatte waarde van perceel 1 bedraagt €2.900.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 1 heeft een maximale waarde van €5.000.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering van Narrowcasting (hardware en software)
Beschrijving: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Narrowcasting (hardware en software) inclusief dienstverlening. De geschatte waarde van perceel 2 bedraagt €450.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 2 heeft een maximale waarde van €900.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 2