See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige raamovereenkomst van diensten voor de aankoop van etiketten SIN PACOS ten voordele van de geïntegreerde politie gestructureerd op 2 niveaus, van de FOD Justitie en van de Algemene Administratie van de Douane en accijnzen
Beschrijving: Aankoop van etiketten SIN PACOS
Interne identificatiecode: 2024 R3 673
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30199761 Streepjescodelabels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024 R3 673 - 1
Interne identificatiecode: 1