262695-2026 - Resultaat
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountantsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: Het, ten behoeve van Rogplus, verzorgen van accountantsdiensten waaronder de jaarlijkse controle van de jaarrekening en het verzorgen van advieswerkzaamheden op aanvraag. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: AC-202601-Rogplus
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties tot verlengen.