26278-2023 - ResultaatNederland-Geldermalsen: Technische inspectiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding Scope 8 en scope 12 inspecties
Referentienummer: 2021-027
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71631000 Technische inspectiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente West Betuwe is, conform Arbo-wetgeving, verantwoordelijk voor de veiligheid van medewerkers en gebruikers. Voor laagspanningsinstallaties wordt dit geborgd door het uitvoeren van inspecties conform SCIOS Scope 8.
Op enkele gebouwen is een PV-installatie aanwezig, deze moet worden geïnspecteerd conform SCIOS Scope 12.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71315400 Gebouwinspectiediensten, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Openbare procedure op basis van beste pkv