262785-2026 - Mededinging
Nederland – Controleren van de boekhouding – Accountancydiensten BWB
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountancydiensten BWB
Beschrijving: De Belastingsamenwerking West-Brabant is besteed de opdracht voor Accountancydiensten vanaf boekjaar 2026 aan. Het doel van de opdracht is het door een bevoegde accountant uitvoeren van de door BWB gevraagde accountancydiensten over de boekjaren 2026 tot en met 2029, met een optionele verlenging voor de boekjaren 2030 en 2031. Deze accountancydiensten omvatten: • de controle van de eindverantwoordingen belastingen ten behoeve van de deelnemers; • het verrichten van specifieke werkzaamheden op grond van Standaard 4400 met betrekking tot het advies inzake de voorziening dubieuze debiteuren ten behoeve van de deelnemers; • de controle van de jaarstukken, waaronder begrepen de controle op de werking van de financi-ele administratie, de rechtmatigheid en getrouwheid van de in artikel 197 van de Gemeentewet bedoelde jaarrekening. De werkzaamheden resulteren, afhankelijk van de aard van de opdracht, in controleverklaringen en/of een rapport van feitelijke bevindingen (COS 4400). De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen de geldende wettelijke en beroepsmatige kaders en omvatten, voor zover relevant, tevens de beoordeling van de opzet en werking van de administratieve organisatie en de interne beheersing.
Interne identificatiecode: INBWBW250138
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212500 Controleren van de boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van de opdracht is het door een bevoegde accountant uitvoeren van de door BWB gevraagde accountancydiensten over de boekjaren 2026 tot en met 2029, met een optionele verlenging voor de boekjaren 2030 en 2031. Deze accountancydiensten omvatten: • de controle van de eindverantwoordingen belastingen ten behoeve van de deelnemers; • het verrichten van specifieke werkzaamheden op grond van Standaard 4400 met betrekking tot het advies inzake de voorziening dubieuze debiteuren ten behoeve van de deelnemers; • de controle van de jaarstukken, waaronder begrepen de controle op de werking van de financi-ele administratie, de rechtmatigheid en getrouwheid van de in artikel 197 van de Gemeentewet bedoelde jaarrekening. De werkzaamheden resulteren, afhankelijk van de aard van de opdracht, in controleverklaringen en/of een rapport van feitelijke bevindingen (COS 4400). De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen de geldende wettelijke en beroepsmatige kaders en omvatten, voor zover relevant, tevens de beoordeling van de opzet en werking van de administratieve organisatie en de interne beheersing. Het doel van de opdracht is het door een bevoegde accountant uitvoeren van de door BWB gevraagde accountancydiensten over de boekjaren 2026 tot en met 2029, met een optionele verlenging voor de boekjaren 2030 en 2031.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan worden verlengd