Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Plaats van uitvoering
Overal in de Europese Economische Ruimte
Aanvullende informatie: Zie documentatie: er zijn wel eisen aan o.a. taal en aanwezigheid op locatie van NS. Zie hiervoor de Gunningsleidraad en alle bijlagen.
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 113 000 000,00 EUR