262987-2025 - Mededinging
België – Apparatuur voor fysiotherapie – Leveren fysiotherapie toestellen en inrichting medisch fitnesscentrum ZAS Cadix - Raamovereenkomst
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren fysiotherapie toestellen en inrichting medisch fitnesscentrum ZAS Cadix - Raamovereenkomst
Beschrijving: In Campus ZAS Cadix, op de "Zorgboulevard", wenst de dienst Fysische GeneeskundeEn Revalidatie, een state-of-the-art medisch fitnesscentrum te realiseren. De doelstelling is als een expertisecentrum te opereren in het domein van moderne fysiotherapie, revalidatie- en preventietraining, onderzoek & testing en algemene fitheidstraining. Het zal deze zorg aanbieden onder toezicht van professionele en medische specialisten aan o.a. patiënten (ZAS en niet-ZAS), bedrijven, (zowel intern als extern) en het brede publiek. De opdracht zal enerzijds en hoofdzakelijk bestaan uit het leveren en onderhouden van een park hoogwaardige fitnesstoestellen (vnl. cardioapparatuur en krachttoestellen), geschikt voor gebruik in medische context en ook voor algemeen gebruik, en aanvullend daarop, het voorzien in de noodzakelijke randapparatuur voor exploitatie en therapie, relevante hulpmiddelen en andere fitnessmaterialen. Anderzijds zal de opdrachtnemer instaan voor het plan en de realisatie van een innovatief "experience centre"-concept, inclusief ontwerpvoorstel, indeling en aankleding van de diverse zorg- en toestelzones. Het finale intekenplan zal door ZAS goedgekeurd worden. Een aantal nek- en rug-revalidatie toestellen zal door ZAS worden geleverd en zullen moeten geïntegreerd worden in de totale inrichting. Tenslotte verwacht ZAS dat de leverancier voorziet in continuerende opleidingen en bijscholingen in functie van de upgrades en updates van de geleverde toestellen (hard en/of software) tijdens de duur van de raamovereenkomst en voor de geleverde toestellen, een kostenefficiënte maar performante onderhoud en supportservice. Vermits ZAS de samenwerking met de opdrachtnemer beschouwd als partnerschap voor deze totaaloplossing op langere termijn, waarbij o.a. aanvullingen en vernieuwingen aan het park van de apparatuur, kleine (verbruiks)materialen, en exploitatie in functie van eventuele innovaties en ontwikkelingen in deze discipline, zal de opdracht onder de vorm van een raamovereenkomst worden gesloten. De infrastructurele en bouwtechnische werken behoren niet tot de taken van de opdrachtnemer maar zullen door het in-house bouwteam worden opgenomen. De ruimte zal bouwtechnisch door ZAS klaar afgeleverd worden voor de installatie van de toestellen en verdere inrichting. Het spreekt wel voor zich dat de opdrachtnemer van de opdracht voor de inrichting en aankleding van medische infrastructuur én zorgzones, zal samenwerken met het ZAS bouw en project-team.
Interne identificatiecode: PPP0GN-2612/5348/2025-2612
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33155000 Apparatuur voor fysiotherapie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-2612 1_1