263082-2023 - MededingingBelgië-Ronse: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering van koude dranken
Referentienummer: VZW/K0700/2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 013 917,48 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Water patiënten C-merk
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Andere waters, frisdranken en bieren
Perceel nr.: 2