263084-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Senior Functioneel beheer BI tools - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Senior Functioneel beheer BI tools - cluster BCO
Beschrijving: Waar ben jij van? Jij bent van het slim gebruiken van BI-tools. Vrijwel alle ambities en uitdagingen waar Rotterdam voor staat, kunnen door beter gebruik van data en informatie gestuurd werken effectief ondersteund en versterkt worden. Met zo compleet mogelijke informatie die je ook nog eens goed kunt duiden, kun je nu eenmaal betere afwegingen maken. Om uiteindelijk Rotterdam en de Rotterdammers vooruit te helpen.
Interne identificatiecode: 6-D-09348-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000