263208-2026 - Resultaat
Nederland – Bodemonderzoeksdiensten – Raamovereenkomst voor bodemonderzoeken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor bodemonderzoeken
Beschrijving: Raamovereenkomsten voor bodemonderzoeken en partijkeuringen van grond. Beoogd wordt om met 4 partijen een raamovereenkomst te sluiten. Verwacht wordt circa € 1 mln euro voor de 4 raamovereenkomsten tezamen, gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst (4 jaar). De maximale waarde (behoudens hetgeen gesteld is in de Aanbestedingsleidraad, is € 1,6 mln).
Interne identificatiecode: 52808479
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Raamovereenkomsten voor bodemonderzoeken en partijkeuringen van grond. Beoogd wordt om met 4 partijen een raamovereenkomst te sluiten. Verwacht wordt circa 1 mln euro voor de 4 raamovereenkomsten gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst (4 jaar).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlangopties