2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud gemeentelijke gebouwen Kruisem (1/01/2026 - 31/12/2029)
Beschrijving: Onderhoud gemeentelijke gebouwen Kruisem (1/01/2026 - 31/12/2029)
Interne identificatiecode: PPP05N-1150/6004/2025/021
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onderhoud gemeentelijke basisscholen
Beschrijving: Onderhoud gemeentelijke basisscholen
Interne identificatiecode: 2025/021_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Onderhoud gemeentelijke gebouwen
Beschrijving: Onderhoud gemeentelijke gebouwen
Interne identificatiecode: 2025/021 2_2