263535-2024 - Mededinging
België – Wegwerphandschoenen – Raamovereenkomst NIET-STERIELE NITRIL ONDERZOEKSHANDSCHOENEN
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst NIET-STERIELE NITRIL ONDERZOEKSHANDSCHOENEN
Beschrijving: Raamovereenkomst niet-steriele nitril onderzoekshandschoenen. In toepassing van artikel 2, 6°a en 7°a van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten, zal RZ TIENEN optreden als aankoopcentrale in die zin dat ze leveringen en/of diensten verwerft die bestemd zijn voor volgende Aanbestedende Overheden of Aanbestedende Entiteiten, meer bepaald volgende leden van Plexus Zorgnetwerk Oost-Vlaams-Brabant: - Universitaire Ziekenhuizen Leuven, Herestraat 49, 3000 Leuven, - Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Leuven vzw, Naamsestraat 105, 3000 Leuven, - Regionaal Ziekenhuis Heilig Hart Tienen, Kliniekstraat 45, 3300 Tienen, - Algemeen Ziekenhuis Diest, Statiestraat 65 , 3290 Diest, - Z.org KU Leuven VZW, Leuvensesteenweg 517, 3070 Kortenberg, - Sint-Annendael Grauwzusters VZW, Vestenstraat 1, 3290 Diest, - Nationaal Multiple Sclerose Centrum vzw, Vanheylenstraat 16, 1820 Melsbroek.
Interne identificatiecode: PPP0VU-164/4037/2024/093
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18424300 Wegwerphandschoenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst NIET-STERIELE NITRIL ONDERZOEKSHANDSCHOENEN
Interne identificatiecode: 2024/093
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Houder voor 3 handschoendozen verticaal of horizontaal gestockeerd. Zie Technische Bepalingen!)