See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Inburgering taallessen Z-route subregio Almelo (2026)
Beschrijving: Met deze aanbesteding beogen de gemeenten behorende subregio Almelo een gekwalificeerde taalaanbieder te contracteren voor het verzorgen van het taalonderwijs binnen de Z-route. Het doel is om inburgeringsplichtigen binnen deze route op een passende en effectieve wijze te ondersteunen bij hun taalontwikkeling en participatie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Indexering