263656-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31159354: Voorbereiden en realiseren variabel onderhoud aan verhardingen en kunstwerken ZN
Referentienummer: 31159354
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het project beoogd het contracteren van drie opdrachtnemers ten behoeve van het voorbereiden en realiseren van variabel onderhoud aan verhardingen en kunstwerken aan het Rijkswegennet in Zuid-Nederland.
De scope van dit project betreft het variabel onderhoud aan kunstwerken en verhardingen in de regio Zuid-Nederland en noodzakelijke werkzaamheden die hiermee een directe relatie hebben.
- Verhardingen: zijn de gesloten verhardingen (asfalt en beton) in de rijbanen met bijhorende vluchtstroken, verbindingswegen en aansluitingen (toe- en afritten op het onderliggend wegennet, terreinen en verzorgingsplaatsen).
- Kunstwerken: betreft alle variabele onderhoudswerkzaamheden aan het gehele kunstwerk.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel West
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45000000 Bouwwerkzaamheden, 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen, 45262300 Betonwerk, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie korte omschrijving
Perceel Midden
Perceel nr.: 2
45000000 Bouwwerkzaamheden, 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten, 45262300 Betonwerk
Perceel Zuid-Oost
Perceel nr.: 3
45000000 Bouwwerkzaamheden, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten, 45262300 Betonwerk, 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen